Revizijos aktai

Autorius Edmundas
Peržiūros: 22031

meta

Gydytojai paaiškino, kaip mėta veikia žmogaus sveikatą

Mėtą rekomenduoja vartoti dažniau.

Mums visiems žinoma mėta, kaip raminanti priemonė, kuri sugeba efektyviai kovoti su stresu ir palankiai veikia miego kokybę.

Tarp kitko, raminančiomis savybėmis mėtos stebuklai neapsiriboja. Mėtą taip pat naudinga gerti viso organizmo sustiprinimui, o taip pat grožiui ir lieknėjimui, ką liudija įvairūs mokslininkų tyrimai, įrodantys šio aromatingo augalo naudą.

Mėta stimuliuoja svorio kritimą ir gerina virškinimą.

Mokslininkų įrodyta, kad mėta ne tik pašalins dirglumą ir nervingumą, bet ir padės sulieknėti. Tai liudija tyrimų rezultatai, kurie įrodė, kad raumenų energijos apykaitos padidėjimo sąskaita mėta gali stimuliuoti svorio kritimą. Be to, mėta padeda sumažinti alkio jausmą ir sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį.

Mėta atlieka tausojantį detoksą

Mėtos pagalba galima išvalyti organizmą nuo nereikalingų šlakų ir toksinų. Aromatingos mėtos lapeliai įtakoja virškinimo gerinimą, pykinimo šalinimą, o taip pat yra puiki pagalbinė  priemonė organizmo sveikatai palaikyti dietos metu, papildant maistinių medžiagų ir vitaminų trūkumą. Be to, mėta pasižymi tulžį ir šlapimą varančiu poveikiu.

Mėta gerina odos būklę.

Mėta teigiamai veikia odą ir įtakoja jos stangrumo ir minkštumo padidėjimą. Be to, į augalo sudėtį įeinančios naudingosios medžiagos drėkina odą, o išorinis mėtos naudojimas valo, nuima uždegimą ir pasižymi antiseptinėmis savybėmis, galinčiomis pašalinti aknę ir užgydyti žaizdeles.

Mėta įtakoja produktyvumo didinimą.

Vienas iš mokslininkų tyrimų nustatė, kad tiesiog pauosčius mėtos galima padidinti motyvaciją ir pasikrauti energija. Dažniausiai specialistai tvirtina, kad mėtos kvapas gali būti naudingas budrumo, motyvacijos ir produktyvumo  didinimui. Tokių išvadų mokslininkai priėjo atlikę tyrimą , kuris parodė, kad mėtos kvapas gali įtakoti bendrą dėmesingumo padidėjimą, dėl to eksperimento dalyviai ilgiau lieka susikoncentravę atlikdami užduotį ir rodo geresnius rezultatus.

Mėta stiprina plaukus ir stimuliuoja jų augimą.

Mėta turi vitaminų A, C ir B12, biologiškai aktyvaus komponento mentolio ir kitų maistingųjų medžiagų, naudingų ne tik sveikatai, bet ir mūsų plaukų grožiui. Mėta efektyviai valo plaukus ir galvos odą nuo nešvarumų,pasižymi raminančiu ir antibakteriniu efektu, šalindama odos sudirgimą, stiprina plaukus ir gelbsti juos nuo lūžinėjimo.

Be to, mentolis, esantis mėtoje, stiprina kraujo mikrocirkuliaciją, rezultate aktyvuojamas plaukų augimas, o plaukų svogūnėliai gauna daugiau naudingų medžiagų.

Tai jums tikrai patiks!

 

 

 

 

Kategorija:

2024 © Žalesėlis. Visos teises saugomos.