Autorius Edmundas
Kategorija:

 


 Japonų metodas2

Vis daugiau žmonių dirba sėdimus darbus ir labiau tarp jų plinta su stuburu susijusios problemos. Maždaug prieš dešimtmetį japonų gydytojas Fikucudzi sukūrė paprastą, bet efektyvų kūno korekcijos metodą. Jis padeda atsikratyti sudribusio pilvo ir sugrąžina skeletui natūralią padėtį.

Skirkite vos penkias minutes per dieną ir jūsų kūno matmenys pastebimai pasikeis – liemuo taps plonesnis, o nugara tiesesnė.

Pirmąkart paskelbus apie šį metodą, knyga sulaukė milžiniškos sėkmės – buvo parduota daugiau kaip 6 milijonai knygos egzempliorių, bet visą technikos esmę galima perteikti vos keliais sakiniais ir rekomendacijomis:

1. Susukite iš rankšluosčio kietą volelį, ne trumpesnį kaip 40 cm ilgio ir 7-10 cm pločio. Perriškite jį, kad neišsivyniotų.

2. Atsisėskite ant tvirto horizontalaus paviršiaus (minkšta lova netiks, geriau – kušetė, masažo stalas arba tiesiog ant grindų patiestas jogos kilimėlį), pasidėkite volelį už savęs.

3. Atsargiai atsigulkite ant nugaros, prilaikydami volelį taip, kad jis atsidurtų po juosmeniu, virš užpakalio. Tai labai svarbus momentas.

4. Išskėskite kojas į pečių plotį ir „šleivai“ sulieskite pėdas – taip, kad nykščiai liestųsi, o kulnai būtų 20-25 cm atstumu vienas nuo kito.

5. Ištieskite rankas virš galvos, pasukite delnus žemyn ir sujunkite mažylius pirštus.

6. Įdėmiai stebėkite, kad kojų nykščiai ir rankų mažyliai pirštai liestų vienas kitą.

7. Gulėkite tokioje padėtyje 5 minutes. Atsistokite atsargiai, nes pratimo metu kaulai ir sąnariai šiek tiek pajuda.

Jeigu viską darysite teisingai, pajusite, kaip jūsų skeletas pradeda grįžti į natūralią padėtį ir išsitiesia. Pilvas palaipsniui įsitrauks, vidaus organai susistatys į jiems patogesnę padėtį.

Pradžioje išbūti 5 minutes tokioje padėtyje gana sudėtinga, todėl pradėkite nuo trumpiausio – 2-3 minučių intervalo. Rezultatus pastebėsite jau po mėnesio! Tai nuostabi stuburo stiprinimo alternatyva fiziniams pratimams. Išbandykite ir jūsų nugara jums padėkos!

Autorius Edmundas
Kategorija:

Gyvatė2

Viena moteris parsinešė į namus gyvatę ir ėmė ja rūpintis. Rūpinosi kaip tikru naminiu gyvūnu. Viskas buvo gerai, gyvatė jautėsi puikiai rūpestingose rankose.

Tačiau vieną kartą gyvatė nustojo valgyti. Moteris labai susirūpino, nežinojo, kas gi nutiko. Keletą dienų gyvatė taip nieko ir nevalgė.

Tada šeimininkė nutarė nunešti ją pas veterinarą.

Šis išklausė moters ir uždavė jai klausimą:

Ar jūs nepastebėjote, kad jūsų pitonas naktimis apsivyniotų aplink jus?

Taip, pastebėjau. Jis taip daro kiekvieną naktį. Ir aš nežinau, su kuo tai susiję.

Gerbiamoji, jūsų gyvatė visiškai niekuo neserga. Ji ruošiasi suvalgyti jus. Ir labai gerai apskaičiuoja savo žingsnius. Nevalgo, kadangi valo savo skrandį, kad paruoštų vietos dideliam kąsniui – jums. Tada bus lengviau jus suvirškinti. Aišku?

Apie ką gi ši istorija?

Moralė: kiekvienas iš jūsų tikriausiai turi tokių draugų, kurie nuolatos yra šalia, jums šypsosi, yra švelnūs su jumis. Tačiau vieną dieną jie gali padaryti jums kažką labai blogo. Tai, ko jūs iš jų niekada nesitikėjote.

Įdėmiai pažvelkite į savo aplinką, pasistenkite atpažinti joje tą „gyvatę“. Nebijokite tų, kurie atrodo baisūs, bijokite tų, kurie apsimeta jūsų draugais.


 

Autorius Edmundas
Kategorija:

Erkė

Mėgsti vasarą būti gamtoje – mėk ir atsakyti už pasekmes.

Deja, dažnai daugumai žmonių išvyka į gamtą ar iškyla prie ežero baigiasi įsisiurbusiomis į odą erkėmis.Kaip žinoma, erkės – pagrindinės encefalito platintojos, todėl būtina nedelsiant jas ištraukti. Dauguma žmonių iki šiol naudoja senelių metodą – saulėgrąžų aliejų ir žiedą arba bando ištraukti kraujasiurbę švirkštu.

Siūlome jūsų dėmesiui unikalų būdą, kurio dėka galima lengvai ištraukti erkę taip, kad nė viena jos kūno dalis neliktų žmogaus odoje. Tam reikės tik vandens ir pagaliuko su vata.

Atidžiai stebėkite, kaip vaizdo medžiagoje moteris ištraukia erkę, ir atsiminkite jos veiksmų seką. Kritinėje situacijoje šis metodas gali tapti tikru išsigelbėjimu.

Atminkite, kad traukti vabzdį būtina tik prieš laikrodžio rodyklę lėtais sukamaisiais judesiais, lyg bandytumėte išsukti varžtą iš veržlės. Galima pabandyti atlikti šį triuką su vazelinu arba spiritu. Svarbiausia – išimkite erkę atsargiai, kad ji liktų sveika ir nepažeista.

Jei ši informacija jums naudinga, pasidalinkite ja su savo draugais.


 

Autorius Edmundas
Kategorija:

Šaltu būdu 1

Rauginti agurkai — visai ne tas pats, kaip marinuoti. Į rauginimo procesą neįeina actas.

Agurkų raugimas šaltu būdu – pats lengviausias ir paprasčiausias šių daržovių rauginimo būdas. Siūlome puikų patikrintą

  •        Agurkai – 2 kg

  •        Krapai – 2 skėtukai

  •       Juodųjų serbentų lapai – 5 vnt.

  •      Vyšnių lapai – 5 vnt.

  •      Česnakas – 1 skiltelė

  •      Krienai, šaknis arba lapai – 20 g

  •     Juodieji pipirai – 8 žirneliai

  •    Druska– 75 g

  •    Degtinė – 50 g

  •    Vanduo-1,5 l

Raugimo būdas:

1.   Agurkus gerai išplaukite ir nupilkite verdančiu vandeniu.

2.   Užmerkite į labai šaltą vandenį su ledu 2-3 valandoms

3. Po to tankiai sudėkite į trijų litrų stiklainį, sluoksniais dėdami nuplautus vyšnių ir serbentų lapus, krapus, česnaką ir juoduosius pipirus.

4. Užpilkite šaltu rasalu (50 g druskos 1 litrui vandens).

5. Įpilkite 2 valgomuosius šaukštus degtinės ir sandariai užsukite stiklainį.

6. Iškart išneškite agurkus į rūsį arba pastatykite į šaldytuvą. Tokie agurkai išlaiko natūralią spalvą ir gali stovėti labai ilgai.

2024 © Žalesėlis. Visos teises saugomos.