Apie bendrija

Autorius Super User
Peržiūros: 10944

 


Žalesėlis1 3

Per 30 metų gyvavimo laikotarpį šiame apleistame ir pamirštame žemės lopinėlyje (pagal to meto galiojančius įstatymus) buvo sukurta sodo infrastruktūra- aptverta teritorija, nutiesti vidaus keliai ir vamzdynai, įrengta siurblinė, pastatyti vandens bokštai, nutiestos elektros linijos, įrengti lieptai, persirengimo kabinos, žaidimų aikštelės ir kt. Čia įsikūrė apie 300 sodininkų. Daugelis dar atmena tą džiaugsmą ir pasididžiavimą, jog tai sukūrėme mes, ir tikrai į sodą vykdavome kaip į šventę. Žinoma, viso šito nebūtų įvykę be iniciatyvių žmonių (sodininkų). Esame primiršę tuos pradininkus, kurie asmeninės iniciatyvos dėka už nedidelius piniginius įnašus padarė tai, kuo mes ir dabar naudojamės. Ir tuo pačiu tenka apgailestauti, kad per paskutinį laikotarpį nepasisekė nieko vertingesnio išrutuliuoti. Daugumoje tik lopome skyles. Primiršome, o gal pamiršome bendravimo tradicijas – tokias, kaip kaimynijos dienas, derliaus nuėmimo šventę, gražiausios sodybos rinkimus ir kt. Todėl tikėtina, jog šis tinklalapis pagelbės geriau pažinti ir įsiklausyti vieniems kitus - visiems norintiems sužinoti apie vykstančius pokyčius mūsų gyvenvietėje (sodų bendrijoje), su kokiomis realiomis problemomis susiduriama ir kokie galimi problemų sprendimo būdai? Svetainėje skelbsime teisės aktus, susijusius su sodininkų bendruomenės gyvenimu, sužinosite kokius sprendimus priima valdyba. Dalinsimės gerąja patirtimi su kitomis sodininkų bendruomenėmis.

Pageidautina, kad tinklalapio lankytojai - pasidalintų patirtais džiaugsmais ir rūpesčiais. Norisi tikėti, kad atviras ir nuoširdus dialogas skatins aktyviau įsijungti ir tą dalį bendruomenės, kuri dėl kažkokių priežasčių vengė bendruomeniškumo. Be to, tarsimės, kokia forma galėtume prižiūrėti ir eksploatuoti bendrąja nuosavybe priklausantį turtą.
Kviečiame
sodininkus aktyviai reikšti savo mintis mūsų tinklapyje, dalintis problemomis, idėjomis ir pasiūlymais, kad šioje gyvenvietėje visiems būtų patogu ir gera gyventi. Būkime organizuoti, pasinaudokime šios svetainės galimybėmis - bendraukime.
 


                                                                                                                                                                                                                                          

  Lsodai    Krsto naujienos   MK  

 youtube        Pavežėk2     Svarbiausia - sveikata

 

 

                                                                                                                                                 

  Administratoriaus e.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kategorija:

2024 © Žalesėlis. Visos teises saugomos.